Aušros gatvė, 62, Utena,
tel.: 8 643 64947

Užsisakykite naujienas ir geriausius pasiūlymus el. paštu:


Draugai


Projekto pavadinimas
Naujos sveikatinimo ir su juo susijusios paslaugos sukūrimo galimybių studija

Naudinga informacija

„Roll INN“ aparatų poveikis
Masažuojantis "Roll INN" aparatais celiulitas pradeda nykti po 6-10 kartų. Dažniausiai pageidaujami rezultatai matosi jau po 10 – 20 procedūrų kurso. Norint išlaikyti pasiektus rezultatus, pakanka 1-2 procedūrų per savaitę, tačiau tai priklauso nuo kiekvieno iš mūsų fiziologinių sąvybių. Masažo metu limfos tėkmė pagreitėja apie 10 kartų, taip pat refleksiškai veikia visą limfos sistemą, gerina jos tonusą ir vazomotorines funkcijas, mažina limfos sąstovį audiniuose, audinių pabrinkimą, gerina medžiagų apykaitą, pagerėja dujų, baltyminių medžiagų, mineralinių druskų išsiskyrimas iš organizmo. Taip pat pagerėja pieno rūgšties, šlapimo rūgšties ir šlapalo, kuris susidaro sergant sąnarių ligomis, ar naudojant per didelį kiekį baltyminio maisto, išsiskyrimas iš organizmo. Vienas masažas "Roll INN" aparatu prilygsta trims rankomis atliekamiems masažams - džiugus kainos ir rezultatų santykis!

KAS YRA LIMFA?
Limfa (lot. lympha) - skaidrus skystis cirkuliuojantis žmogaus limfinėje sistemoje, kuriame nėra eritrocitų, trombocitų, bet yra daug limfocitų. Žmogaus organizme yra apie 1 - 2 litrus limfos. Limfa susidaro iš skyščio, kuris nuolat patenka iš kraujo plazmos į audinius, o iš jų - i limfos kapiliarus. Pavalgius limfoje padaugėja riebalų (iki 3 − 15%), nes virškinimo metu diduma riebalų iš žarnyno įsiurbiama į limfą. Limfa yra jungiamasis kraujo ir audinių ląstelių audinys, vaizdžiai tariant, ji "skalauja" kiekvieną ląstelę. Limfmazgiai, esantys įvairiose kūno vietose (pažastyse, kakle, kirkšnyse), filtruoja ir sulaiko mikrobus, kitus kenksmingus junginius. Limfos drenažas - tai veikiau medicininė, o ne kosmetinė procedūra. Vien jau todėl, kad limfa įtakoja daugelį mūsų organizme vykstančių procesų.

KAIP TEKA LIMFA?
Limfą tekėti limfagyslėmis verčia raumenų susitraukimai, arterijų pulsavimas, kvėpavimo judesiai, neigiamas kraujospūdis venose.

KĄ GALI LIMFOS DRENAŽAS?
Moterys pasakytų, kad limfos drenažas padeda sulieknėti. Tačiau iš tikrųjų svarbiausia yra tai, kad ši procedūra išvalo organizmą, o tai skatina lieknėjimą. Anticeliulitinės programos dažnai pradedamos nuo limfos drenažo. Jau po pirmosios procedūros pastebima, kad kūnas tampa lengvesnis. Vėliau - kad ramiau reaguojama į stresą keliančias situacijas, labiau atsipalaiduojama, net kūno judesiai pasidaro tikslesni. Moterys pajunta, kad išnyko arba susilpnėjo skausmai prieš menstruacijas. Kūno formos, žinoma, taip pat gerokai pagražėja, nes dingsta riebalų klostės. Tačiau lieknėjimas - tik vienas iš teigiamų limfos drenažo poveikių.

KAS YRA INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYMAS?
Infraraudonieji spinduliai – tai tokia energijos forma, kuri masažo metu tiesiogiai šildo kūną. Tai – natūralūs, visiškai saugūs spinduliai, neturintys nieko bendra su ultravioletiniu ar mikrobanginiu spinduliavimu.