Aušros gatvė, 62, Utena,
tel.: 8 643 64947

Užsisakykite naujienas ir geriausius pasiūlymus el. paštu:


Draugai


Projekto pavadinimas
Naujos sveikatinimo ir su juo susijusios paslaugos sukūrimo galimybių studija

Atsiliepimai

Alina (46 metai)
Noriu pasidalinti savo pasiekimais besilankant jūsų masažo studijoje. Atėjau pas jus norėdama padailinti savo kūno formas ir šiek tiek sumažinti apimtis, bet nesitikėjau, kad pasieksiu tokį rezultatą! Lankiausi du mėnesius kiekvieną dieną, išskyrus šventes ir šeštadienius, sekmadienius. Užsibrėžiau gerti daugiau vandens, sumažinau maisto porcijas (dietos nesilaikiau), valgiau 6 kartus per dieną, bet po mažai ir nevalgiau po 18-19 valandos. Per du mėnesius netekau 7 kg. svorio (pradinis svoris 69 kg.) ir apimtys sumažėjo beveik po 6 cm (nuo juosmens, klubų, šlaunų), o nuo rankų 3cm. Svoris dar krenta. Pasiektu rezultatu esu labai patenkinta ir dėkoju "FIGURA INN" komandai už palaikymą ir malonų bendravimą. Sėkmės Jums ir kuo daugiau laimingų klienčių.

 

Viktorija (28 metai)
Dirbu sėdimą darbą judėjimo jokio, todėl pakeisti įpročius buvo itin sunku. Apsilankius studijoje po pirmo masažo labai gerai išsimiegojau, nors kitą dieną raumenis skaudėjo kaip po geros treniruotės. Po kelių masažų pastebėjau kaip pagražėjo kojų oda ir pradėjo nykti sankaupos ant klubų. Dabar jau tęsiu kursą trečią kartą nes savijauta labai puiki ir kūno apimtys daug gražesnės.

 

Vida (18 metų)
Esu dėkinga, kad išmokėte gerti vandenį ir daugiau judėti. Jau po 5 - kių procedūrų išnyko celiulitas, o po 10- ties procedūrų pastebėjau, kad sustangrėjo oda. Norisi ir toliau palaikyti formą, todėl toliau studijoje lankausi kartą per savaitę, nes po procedūrų jaučiuosi labai gerai, o maloni aplinka padeda atsipalaiduoti. Masažą atlieku kaskart vis stipresnį. Rudenį planuoju lankytis dažniau. Ačiū.

 

Loreta (42 metai)
Pirmą kursą 10 kartų lankiau 3 kartus per savaitę, antrą kursą 10 kartų 2 kartus per savaitę. Po 20 apsilankymų apimtys sumažėjo: liemuo – 3 cm, klubai – 3 cm, šlaunys – 2 cm, rankos 2,5 cm. Nuo šiol nevalgau po 18 – 19 val. ir kartą per savaitę lankausi studijoje. Po masažų jaučiu kūno palengvėjimą ir šiuo metu esu jau ir 5 kg numetusi svorio per 9 savaites.

 

Onutė (46 metai)
Esu laiminga kai jau po pirmos procedūros išnyko gumbas ant kojos, kuris buvo dvidešimt metų. Jau įsigijau avalynę eilinėje avalynės parduotuvėje. Džiaugiuosi pagerėjusia savijauta po 10 - ties kartų atliktų procedūrų. Ačiū labai ir iki kitų apsilankymų.

 

Rima (62 metų)
Pirmą sykį buvo sunku atlikti masažą nes sveriu tikrai nemažai. Po pirmo apsilankymo labai gerai išsimiegojau. Tuomet nusprendžiau, kad verta apsilankyti dar sykį. Atlikau gal kokius 25 masažus. Rezultatas: miegu puikiai, kojos nebetinsta, masažus atlieku labai lengvai, pasidariau ramesnė, į anūko išdaigas reaguoju ramiau, sumažėjo pilvo apimtys, geriu daugiau vandens. Labai gera savijauta. Ačiū